Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
25 січня 2017;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. громадянство України;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. науковий ступінь;
  4. вчене звання (за наявності);
  5. стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як 10 років.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі на ім’я міського голови, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копію документів про вищу освіту, наукові ступені, вчені звання (за наявності), довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000р. №1465, довідку про наявність або відсутність судимості, інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, копію паспорта, засвідчену претендентом, копію трудової книжки, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи подавати на адресу: 46000 м. Тернопіль, бульвар Шевченка,1.

Телефон для довідок: 52-57-02; 52-56-94.