Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
05 січня 2017;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу міжнародного співробітництва та туризму управління стратегічного розвитку міста на період соціальної відпустки основного працівника.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. -        громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  2. -        вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  3. -        стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі не менше одного року, в інших сферах управління за фахом – не менше трьох років;
  4. -        володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;
  5. -        володіння іноземними мовами;
  6. -        наявність знань та вмінь у сфері міжнародного співробітництва та туризму.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку (форма П-2ДС), автобіографію, копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податку, військового квитка (при наявності), копії документів про освіту, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном 40 41 23 (відділ кадрового забезпечення).