Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (2 посади)
16 листопада 2016;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень управління державної реєстрації – 2 штатні одиниці.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  2. вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  3. стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі не менше одного року, в інших сферах управління – не менше трьох років;
  4. володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;
  5. знання законодавства відповідного спрямування.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку (форма П-2ДС), автобіографію, копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податку, військового квитка (при наявності), копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном 40 41 23 (відділ кадрового забезпечення).