Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
02 листопада 2016;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта сектору взаємодії управління муніципальної поліції на період соціальної відпустки основного працівника.

Вимоги до учасників конкурсу:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1-го року або в інших сферах управління не менше 2-х років

- знання адміністративного законодавства та у сфері благоустрою.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта, військового квитка, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 40-41-23 (відділ кадрового забезпечення).