Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (2 посади)
23 вересня 2015;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантних посад: провідних спеціалістів відділу з прийняття рішень щодо надання житлових субсидій управління соціальної політики (2 штатні одиниці) на період соціальних відпусток основних працівників.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. громадянство України;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  4. стаж роботи в органах соціального захисту не менше 2-х років, або в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта, військового квитка, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

 Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 40-41-20, 40-41-23 (відділ кадрового забезпечення).