Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
11 червня 2015;  автор: admin
Заміщення вакантної посади (1 посада)
11 червня 2015;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки на період соціальної відпустки основного працівника.

Вимоги до претендентів на посаду:

1. громадянство України.

2. вільне володіння державною мовою.

3. повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

4. стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади – 2 роки та стаж педагогічної роботи не менше – 3 років.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта та військового квитка, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

 Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 40-41-20, 40-41-23 (відділ кадрового забезпечення)

 

Дане оголошення опубліковано в газеті «Тернопіль вечірній» №13 від 27 травня 2015 року. Термін подання документів до 27 червня 2015 року.