Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
29 квітня 2015;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти і науки з наукової роботи .

Вимоги до претендентів на посаду:

1.Громадянство України.

2.Вільне володіння державною мовою.

3.Повна вища педагогічна освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.

4.Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади – 2 роки та стаж педагогічної роботи не менше  5 років.

5.Навички роботи на комп’ютері.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про засади запобігання та протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку (форма П-2ДС), автобіографію, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, копії паспорта та військового квитка.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами 40-41-20, 40 41 23 (відділ кадрового забезпечення).