Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
13 серпня 2014;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу молоді та спорту управління у справах сім"ї, молодіжної політики і спорту.

Вимоги до претендентів на посаду:

1. Громадянство України.

2. Вільне володіння державною мовою.

3. Повна вища освіта за спеціальністю відповідного професійного спрямування.

4.Стаж роботи на керівних посадах: на службі в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади не менше 3-х років та в інших фізкультурно – спортивних організаціях не менше 4-х років;

5. Навички роботи на комп'ютері.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про засади запобігання та протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта та військового квитка, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 40-41-23 (відділ кадрового забезпечення)