Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
05 червня 2013;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору опрацювання та видачі кадастрової інформації служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру.

Вимоги до претендентів на посади:

1.Освіта повна вища відповідного професійного спрямування

2.Стаж роботи за фахом не менше двох років

3.Навички роботи з програмами, що забезпечують опрацювання картографічних матеріалів.

4.Знання законодавства містобудівної діяльності та містобудівного кадастру.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно розмовляють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку форма П-2ДС, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012р., копії паспорта та військового квитка. Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74 (відділ кадрового забезпечення), 25-49-76 (служба містобудівного кадастру).