Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
13 лютого 2013;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з охорони праці за строковим трудовим договором на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

Вимоги до претендентів на посади:

1.Освіта повна вища відповідного професійного спрямування

2.Стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або в інших сферах управління - не менше 5 років

3.Навички роботи з комп’ютером на рівні користувача,

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно розмовляють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку форма П-2ДС, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012р., копії паспорта та військового квитка. Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74 (відділ кадрового забезпечення)