Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
23 січня 2013;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Заступника начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту – начальника відділу сім’ї та молодіжної політики

 Вимоги до учасників конкурсу:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи на державній службі чи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта, військового квитка, документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік, медичну довідку про стан здоров’я за формою 133-О.

Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74.