Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
18 липня 2012;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансів та бухгалтерського обліку управління соціальної політики (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Вимоги до претендентів на посади:

  1. Освіта повна вища відповідного професійного спрямування
  2. Стаж роботи за фахом не менше 3 років,
  3. Навички роботи з комп’ютером на рівні користувача,
  4. Вільне володіння державною мовою

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно розмовляють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії документів про освіту, довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за 2011 рік, копії паспорта та військового квитка. Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74 (відділ кадрового забезпечення)