Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Заміщення вакантної посади (1 посада)
17 лютого 2012;  автор: admin

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору взаємодії управління муніципальної поліції :

 

Вимоги до учасників конкурсу:

  1. повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,
  2. стаж роботи на державній службі чи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

 

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, закону України "Про засади запобігання та протидії корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім’я міського голови, особову картку, автобіографію, копії документів про освіту, декларацію про доходи за 2011 рік, копії паспорта та військового квитка. Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74 (відділ кадрового забезпечення)