Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (архів):
Інформація про відхилення тендерних пропозицій
26 липня 2010;  автор: admin

1.Дата і номер інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель», у якому було опубліковано оголошення про проведення процедури закупівлі: 07.06.2010 року №23 (411).

2.Номер оголошення (для відкритих, двоступеневих торгів та редукціону): № 18838.

3.Найменування замовника: Управління житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради.

4.Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення: реконструкція житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами для облаштування центру стерилізації та тимчасового утримання бездомних тварин за адресою с. Дичків Тернопільського району Тернопільської області.

5.Перелік тендерних пропозицій, які були відхилені із зазначенням підстав відхилення з посиланням на конкретний пункт та абзац Положення, де закріплена відповідна підстава:

  • ПП «СВ-Сервісбуд», у зв’язку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації (Пункт 61 Положення).
  • ТОВ «СУНП «Тер-Бау-Гіпс», у зв’язку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації (Пункт 61 Положення).

 

6.Причини відхилення пропозицій на підставі визначеній Положенням (в стислій формі):

  • ПП «СВ-Сервісбуд» не подано довідку з ДПІ про відсутність заборгованості з обов’язкових платежів, відсутня копія дозволу органів Держпромгірнагляду на виконання відповідних робіт, відсутня довідка про досвід виконання аналогічних договорів, відсутня довідка з відомостями про підприємство.
  • ТОВ «СУНП «Тер-Бау-Гіпс» у технічному завданні не враховано виконання робіт з електропостачання господарської будівлі.