Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Оголошення - аукціони:
До відома підприємств, установ, організацій м. Тернополя щодо підвищення якості і ефективності професійного навчання на виробництві
11 лютого 2016;  автор: admin

Основні положення щодо організації та здійснення професійного навчання кадрів на виробництві унормовано Законом України «Про професійний розвиток працівників», зокрема визначено, що професійне навчання робітників може здійснюватися на договорній основі у професійно-технічних навчальних закладах, на підприємствах, в установах або організаціях та безпосередньо у роботодавця. Для організації професійного навчання роботодавець може утворити окремий підрозділ з питань професійного навчання працівників або покласти функції з організації такого навчання на відповідних фахівців. Одним із факторів, який в значній мірі впливає на якість професійного навчання, є належний рівень кваліфікації, які організовують і здійснюють цю роботу.

Пунктом 3.1 Положення про професійне навчання працівників на виробництві, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 26.03.2001р. №127/151, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 6 квітня 2001р. за № 315/5506 визначено категорії осіб, які здійснюють професійне навчання працівників на виробництві, зокрема викладачі з числа керівників, професіоналів та фахівців роботодавця та інструктора виробничого навчання з числа кваліфікованих робітників роботодавця та передбачено, що зазначені особи підвищують кваліфікацію з питань професійного навчання працівників не рідше ніж один раз на п’ять років.

З метою забезпечення реалізації вимог означених нормативно-правових документів та розпорядчих актів повідомляємо, що Державний заклад «Дніпропетровський інститут професійного розвитку і освіти» Міністерства праці та соціальної політики України здійснює розповсюдження типових навчальних планів та програм, проведення курсів підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до організації та проведення професійного навчання на виробництві, зокрема викладачів теоретичного навчання та інструкторів виробничого навчання, з питань організації навчання працівників, проведення навчального процесу на виробництві, основ педагогіки та методики навчання. Інститут може здійснювати підвищення кваліфікації як з відривом від виробництва так і без відриву від виробництва в будь-якому регіоні країни.

Адреса Державного закладу «Дніпропетровський інститут професійного розвитку і освіти»: 49 000, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 71, контактні телефони: (056) 745-45-31, 791-10-53, 745—14-61, електронна адреса: ditor@-teleport.com.