Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Програма Culture Bridges для підтримки культурного сектору України
22 листопада 2017;  автор: admin

Culture Bridges – це нова програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС. Програма фінансується Європейським Союзом та впроваджується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейского Союзу.

Упродовж трьох років будуть виділені понад 100 грантів в різних категоріях. Серед можливостей, що пропонуються в рамках Culture Bridges, – спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подати заявки на програму «Креативна Європа».

Цільовими групами програми є культурні діячі та установи, зокрема:

  1. державні та приватні установи культури;
  2. молоді художники, творці та підприємці культури;
  3. лідери та впливові учасники громади;
  4. місцеві організації громадянського суспільства;
  5. освітні установи (приватні та державні) та їхні керівники;
  6. департаменти культури органів місцевого самоврядування.


Програма фінансуватиме низку активностей, а саме міжнародну мобільність фахівців, проекти національної і міжнародної співпраці, тренінги з культурного менеджменту та ознайомчі поїздки до країн ЄС.

Міжнародна мобільність (до €2,250 / €4,000)

Гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій, фахових форумів, дотичних до сфери культури та/або креативних індустрій, а також для робочого стажування в культурних/креативних організаціях у країнах ЄС (чи в Україні – для заявників з ЄС).

Проекти національної співпраці (до €8,000)

Гранти для українських культурних інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних культурних і мистецьких проектів. Проекти можуть бути присвячені широкому колу культурних і творчих секторів, і повинні тривати від трьох до шести місяців. Ця грантова категорія доступна лише для заявників з України: неурядових, громадських організацій та державних і приватних інституцій.

Проекти міжнародної співпраці (до €10,000, €20,000 або €50,000)

Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів. До проекту має бути залучена Україна та щонайменше одна країна ЄС. Тривалість проекту – від 3 до 12 місяців. Ця категорія відкрита лише для партнерських заявок від двох або більше організацій будь-якої форми власності, що базуються в Україні та ЄС, а не для індивідуальних заявників.

Інформацію про програму, її завдання, кінцеві терміни подання заявок, можливості отримання фінансування, оцінювання заявок, а також інші умови участі можна знайти на наступним посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges

Запитання, які стосуються процедури подання чи обробки заявок, надсилайте на culture.bridges@britishcouncil.org.ua. Зверніть увагу, що Британська Рада не надаватиме допомогу у заповненні заявок і не консультуватиме щодо змісту запропонованих проектів.