Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс мікропроектів від Посольства Німеччини в Україні
06 лютого 2017;  автор: admin

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обраним мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя бідних верств населення.

Мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2017), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту. Дедлайн – 24 лютого 2017 р.

Заявки до закінчення терміну подання можуть подавати організації/установи (не підприємства), не спроможні самостійно профінансувати свій проект.

Посольство підтримує організації/установи у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника. Можливе часткове фінансування третіми сторонами.

Максимальна сума грантового сприяння становить 8 000 євро.

  1. Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються винятково в Україні.
  2. Проект не повинен призводити до повторних зобов’язань Посольства.
  3. На одну організацію/об’єднання/установу може бути подана лише одна заявка.
  4. Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.

 

Заходи з надання підтримки приватним особам, підприємствам чи органам влади, а також субсидіювання поточних витрат (зарплати, витратні матеріали, електроенергія, газ, транспортні витрати, телефонні рахунки тощо) організацій-заявників не можливі.

Заявний формуляр повинен бути заповнений українською, або німецькою чи англійською мовою, при цьому долучений короткий опис проекту необхідно складати виключно німецькою чи англійською мовами (макс. 500 знаків), після чого він має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника і надісланий винятково поштою на адресу:

Посольство Німеччини в Україні

Економічний відділ (wi-13)

вул. Богдана Хмельницького, 25

01901 Київ

 

Розглядаються лише повністю заповнені заявки з планом фінансування. На неповністю заповнені заявки відповідь не дається.

 

Заявний формуляр та додаткову інформацію Ви знайдете сторінці за адресою: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017.html