Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Грантовий конкурс проектів від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва
01 лютого 2017;  автор: admin

З метою підтримки сильних і активних місцевих (українських) громадських організацій Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) оголошує Конкурс проектних заявок на отримання грантового фінансування (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються місцеві неурядові організації (НУО), а також можлива участь інших організацій, наукових та дослідницьких інститутів, незалежних ЗМІ та закладів культури.

Пріоритетними темами для фінансування є наступні:

  1. права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей;
  2. демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією;
  3. охорона навколишнього середовища, особливо що стосується біологічного різноманіття.

 

Бюджет запропонованого проекту повинен складати від 10 до 50 тис. євро (при перевищенні 20 тис. євро необхідно провести незалежний аудит). Обов’язковими умовами є забезпечення співфінансування зі сторони заявника та якість і відповідність проектної заявки офіційній політиці розвитку Фінляндії.

Вимоги до проектних пропозицій додаються.

Конкурс проводитиметься у два тури. Для участі у Першому турі необхідно до 15 лютого 2017 року надіслати ретельно підготовлену й заповнену аплікаційну заявку англійською мовою (форма додається) на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi (у темі повідомлення вказати “LCF” і назву Вашої організації).

Заявники, обрані у першому турі, повинні надіслати повну проектну заявку (необхідні документи будуть повідомлені обраним заявникам персонально) до кінця березня 2017 року на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi (у темі повідомлення вказати “LCF” і назву Вашої організації). Результати першого туру слід очікувати до 10 березня 2017 року. У разі необрання заявки, заявники будуть повідомлені належним чином.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися у додатках та на сайті Міністерства Закордонних Справ Фінляндії, а у випадку виникнення яких-небудь запитань можна звертатися до контактної особи Наталії Голови: natalya.golova@formin.fi.

Додаткова інформація: http://gurt.org.ua/news/grants/36210/