Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс інноваційних та технологічних проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» (Раунд 2)
13 жовтня 2016;  автор: admin

Акселератор Agro Challenge спільно з Аграрною конфедерацію України за підтримки Міністерства аграрної політики України оголошує другий раунд набору інноваційних проектів в агросфері для малого та середнього бізнесу (далі – Конкурс).

З 10 вересня до 1 листопада 2016 року усі бажаючі без вікових та інших обмежень можуть подати заявку на участь у Конкурсі.

Грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України надає безповоротну фінансову допомогу молодим інноваційним проектам за такими пріоритетними напрямками як рослинництво, тваринництво, інноваційні розробки та комп’ютеризація АПК, переробка с/г продукції; меліорація, садівництво, енергозберігаючі технології, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, с/г техніки, молочна промисловість, аналіз ґрунтів і посівів, електронна комерція та інші.

Грантовий фонд передбачає можливість для компаній та фізичних осіб інвестувати кошти на розвиток і підтримку різноманітних корисних проектів в агросекторі.

Кожна проектна заявка проходить багаторівневу експертизу: оцінка експертами агробізнесу та інвесторами, презентація проектів наживо, розгляд грантовою комісією.

Фінал Конкурсу відбудеться в грудні 2016 року.

Детальна інформація: +38 066 774 28 03, j.bystrova@itcompete.org (Юлія Бистрова)

Подання заявки за посиланням:

https://docs.google.com/a/gurt.org.ua/forms/d/e/1FAIpQLScJxe-bf-MrnSBfg8rDivdnT6D7FC42XL5lnxh4dRneyQQeNw/viewform?c=0&w=1

Додаткова інформація за посиланням: http://agrochallenge.com.ua/