Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс міні-грантів УМКА
26 липня 2016;  автор: admin

Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) оголошує конкурс міні-грантів у рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку” (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються ініціативні групи і зареєстровані громадські організації Тернопільської області, які відповідають наступним критеріям:

- Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів;

- Сприяє підвищенню екологічної свідомості та обізнаності у місцевого населення з питань зміни клімату, енергозбереження чи сталого розвитку;

- Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.

 

Основні тематичні пріоритети:

- адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів;

- енергоефективність та енергозбереження;

- освіта в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Міні-гранти надаватимуться у сумі 500-1000 євро на проект. Проекти повинні бути завершеними до 25.12.2016 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 серпня 2016 року заповнити он-лайн форму заявки. Результати відбору будуть оприлюднені не пізніше 24 серпня
2016 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку та у координатора проекту Бурбило Ірини за електронною поштою: ira.piho@gmail.com .

_______________________

Цей конкурс реалізовується в рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”, в партнерстві з громадськими організаціями та рухами - Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська молодіжна кліматична асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V., яка займається підтримкою громадянського суспільства в Східній Європі та Німеччині та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.