Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Захід у форматі Відкритого простору на тему «В яку громаду я хочу інвестувати»
10 березня 2016;  автор: admin

Інститут Політико-Інформаційних Досліджень (ІПІД) у рамках проекту “Світ Громад – через змагання до прозорості та розвитку” 8-10 квітня 2016 року у м. Луцьк проводить захід у форматі Відкритого простору на тему “В яку громаду я хочу інвестувати” (далі – Захід).

До участі у даному Заході запрошуються активні громадяни:

- які цікавляться можливостями розвитку об’єднаних громад, пошуку та залучення інвестицій, розвитку підприємництва, формування сприятливого “еко-середовища” для бізнесу, залучення громадян до вирішення місцевих проблем;

- які цікавляться можливостями інвестування у розвиток об’єднаних громад, започаткування чи розширення власної справи, налагодження ефективних контактів з лідерами громад;

- які прагнуть кращого майбутнього для своєї громади, цікавляться методами боротьби за прозорість у реалізації місцевих політик, мотивації себе та інших лідерів і жителів громади на впровадження змін, і упевнені, що ставка на нові технології – це правильний шлях розвитку.

Для участі у даному Заході необхідно до 23 березня 2016 року заповнити он-лайн анкету-заявку на веб-сайті ІПІД (http://ipid.org.ua/woc-anons-v-yaku-hromadu-ya-hochu-investuvaty).

З детальною інформацією щодо участі у даному Заході можна ознайомитися на веб-сайті ІПІД (http://ipid.org.ua/woc-anons-v-yaku-hromadu-ya-hochu-investuvaty), а також у координатора Олександри Гусар за тел.: 095 909-54-61, e-mail: office@ipid.org.ua.