Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка»
09 березня 2016;  автор: admin

Фонд Миколи Томенка “Рідна країна” оголошує про проведення V етапу Всеукраїнського конкурсу “7 чудес України” з визначення найбільш привабливих історичних міст та містечок України (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються місцеві громади, туристичні компанії, громадські організації, вищі навчальні заклади міст і містечок, що мають значиму історію (є історичними), зберегли своє архітектурне обличчя і мають мінімальну туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Даний Конкурс відбуватиметься у три етапи:

І етап (01 березня – 01 червня 2016 року) – прийом заявок.

ІІ етап (01 червня – 25 вересня 2016 року) – оголошення 21 фіналіста Конкурсу, презентації та прес-тури даних об’єктів, інтернет-голосування.

ІІІ етап (27 вересня 2016 року) – підведення підсумків та оголошення переможців.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 01 червня 2016 року надіслати інформацію з описом об’єкта (місцезнаходження, історична значимість, сучасний стан міста, туристична інфраструктура), фотографіями та відповідними координатами на електронну адресу організаторів: info@7chudes.in.ua.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Конкурсу: www.7chudes.in.ua.