Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурсу «Розвиток волонтерського руху на парафіях»
15 лютого 2016;  автор: admin

З метою підтримки активної молоді у реалізації проектів в освітній сфері, організації дозвілля і соціального супроводу дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з кризових сімей та “дітей вулиці”, Львівська освітня фундація оголошує конкурс “Розвиток волонтерського руху на парафіях” (далі – Конкурс).

Основні напрямки реалізації проектів:

- організація дозвілля та освіти дітей цільової групи на парафії (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

- візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

Перевага надається проектам, витрати по яких зосереджені на закупівлі освітніх матеріалів, спортивних товарів, канцтоварів, книг тощо. Розмір гранту становить 10-12 тис. гривень.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 26 лютого 2016 року надіслати запит про отримання аплікаційної форму і, відтак, заповнену заявку на електронну адресу: parishproject2016@gmail.com.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Львівської освітньої фундації: http://lef.org.ua/event/2047, а також у координатора конкурсу Мар’яни (тел.: 068 706-17-09).