Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Грантовий конкурс у рамках Проекту ПРООН/ГЕФ
01 грудня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Грантовий конкурс у рамках Проекту ПРООН/ГЕФ

З метою сприяння переходу до ширшого застосування енергоефективних освітлювальних приладів Програма розвитку ООН (ПРООН) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ) оголошують грантовий конкурс проектних пропозицій з формування позитивного ставлення суспільства до енергоефективних джерел світла (далі – Конкурс) у рамках Проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення».

До участі у даному Конкурсі запрошуються неприбуткові організації, які офіційно зареєстровані в Україні та готові до виконання вимог, необхідних для підготовки аплікаційної заявки (додаються). Максимальна сума гранту на один проект не перевищуватиме 150 тис. дол. США.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 02 грудня 2015 року надіслати заявку (додається) в запечатаному конверті на адресу: Представництво ООН в Україні, 01021, Київ, Кловський узвіз, 1, з позначкою “ПРООН/ГЕФ ПМГ «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення».

Вичерпну інформацію щодо даного грантового Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті ПРООН в Україні (http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/articles/2015/11/19/-1.html), а також в офісі Проекту (e-mail: gefsgpukr@gmail.com).