Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс «Сприяння соціальній адаптації учасників АТО»
19 листопада 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс «Сприяння соціальній адаптації учасників АТО»

 

Збройний конфлікт на Сході України створив безпрецедентні виклики перед Українським суспільством. 210 тисяч осіб, згідно з даними, оприлюдненими Президентом України, було призвано до лав Збройних Сил України під час шести хвиль мобілізації у 2014-2015 роках. З них значна частина брала участь безпосередньо у бойових діях.

Серед учасників Антитерористичної операції (АТО) – велика кількість активістів Майдану, громадян, які братимуть участь у творенні нової, демократичної України. Разом з тим, існують небезпеки для людей, які пройшли через збройні конфлікти. Серед них – психосоціальні проблеми, поширення екстремізму, необхідність допомоги у соціальній адаптації до мирних умов життя. Громадянське суспільство України вже допомагає подолати ці виклики. Цей конкурс якраз спрямований на додаткове сприяння вирішенню проблем колишніх воїнів АТО.

Мета цього конкурсу – створення успішних моделей соціальній адаптації військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції (АТО) на Сході України із залученням громадських організацій та волонтерських ініціатив.  

Пріоритети конкурсу:

-  надання психологічної підтримки, юридичної допомоги та іншої консультативної допомоги учасникам АТО на Сході України, демобілізованим із Збройних сил України та інших силових структур;

- сприяння становленню та розвитку організацій, які мають на меті захист прав та інтересів демобілізованих воїнів АТО та членів їхніх родин.

Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди; їхні об’єднання (коаліції).

Максимальний розмір гранту – 200 000 гривень.

Загальний бюджет конкурсу – 1 200 000 гривень.

Тривалість проектів не може перевищувати шести місяців.

Критерії оцінки проектів: 

  1. досвід та кваліфікація організації та/або виконавців проекту, зокрема, наявність у ключових виконавців проекту досвіду волонтерської допомоги Збройним силам України та особам, що потерпіли від конфлікту;
  2. кількість бенефіціаріїв проекту;
  3. наявність співфінансування та/або власного фінансового чи не фінансового, волонтерського внеску організації;
  4. прозорість, обґрунтованість та оптимальна вартість послуг/товарів/ робіт у бюджеті.

 

Проектні пропозиції з додатками слід надіслати в електронному вигляді (заповнену аплікаційну форму (у форматі .doc) і додатки (у форматі .doc або .pdf) на електронну скриньку mykhaylova@irf.ua (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс «Cприяння соціальній адаптації воїнів АТО») до 23 листопада 2015 року, 17:00. Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуть.

Оригінал проекту та 2 копії, копії статуту та свідоцтва про реєстрацію організації слід обов’язково подати чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

вул. Артема, 46, м. Київ, 04053

Програмна ініціатива «Громадські ініціативи Нової України».

Кінцевий термін подання проектів –  23 листопада 2015 року, 17:00 (дату подання оригіналу проекту визначають за поштовим штемпелем).

Результати розгляду проектів буде оголошено не пізніше 10 грудня 2015 року.

Зверніть увагу! Фонд не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.

Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Контакти: Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua, (044) 482-24-29.

 

miskrada_download     Аплійкаційна форма і додатки