Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Щодо Конкурсу з інтеграції безплатної правової допомоги
03 листопада 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо Конкурсу з інтеграції безплатної правової допомоги

 

У рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Канадське бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади оголошує конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» (далі – Конкурс проектів).

До участі у Конкурсі проектів запрошуються неприбуткові організації, зокрема благодійні фонди, громадські організації, які відповідають певним вимогам (додаються).

Проектна пропозиція повинна обов'язково передбачати/включати тристоронню співпрацю: між місцевими центрами і громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування/місцевої влади, які надають безоплатну первинну і вторинну правову допомогу. Детальні вимоги до проектних пропозицій додаються.

Максимальний розмір гранту - 100 000 грн., максимальний термін реалізації проекту – 12 місяців. Грантові кошти повинні становити до 90% від загальної вартості проекту.

Відбір пропозицій відбуватиметься у два етапи:

1. Подати концепцію проекту необхідно до 09 листопада 2015 року, надіславши (форма додається) на електронну адресу: GRANT@QALA.ORG.UA (у темі листа вказати: Конкурс «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»).

2. Заповнення аплікаційної форми і розробка бюджету проекту – допускаються лише оцінені й схвалені заявки.

Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатках та на веб-сайті (http://qala.org.ua/index.php/ua/hrantovi-prohramy/intehratsiia-pervynnoi-i-vtorynnoi-bezoplatnoi-pravovoi-dopomohy).

 

miskrada_download     

Документація щодо конкурсу