Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Щодо Конкурсу «Соціальне підприємництво та розвиток громад»
09 жовтня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо Конкурсу “Соціальне підприємництво та розвиток громад” (Фонд Острозьких)

 

Фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки ПП “Атол-Консалтинг” та Видавничого дому “ОГО” (м. Рівне) оголошують конкурс “Соціальне підприємництво та розвиток громад” (далі – Конкурс) з реалізації проектів у сфері соціального підприємництва, що сприяють добробуту громад, збереженню екології, творчості та інтелектуальності, розвитку територій.

До участі у даному Конкурсі запрошуються краєзнавці, громадські активісти, студенти та викладачі університетів, коледжів, ліцеїв, громадські організації, кооперативи, бізнес-асоціації, підприємці, представники малого та середнього бізнесу з Волинської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Основні тематичні напрямки Конкурсу (детальніший список додається):

- “соціально-економічна історія”;

- “проектування соціально-відповідального підприємництва”;

- “громадський розвиток”.

Вимоги до проектів додаються.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 жовтня 2015 року надіслати проектні пропозиції на e-mail: pbofrv@gmail.com. Оголошення результатів Конкурсу буде на веб-сайті Фундації: www.fundraising.org.ua 01 листопада 2015 року.

Переможці конкурсу в кожній з номінацій отримають стипендії у розмірі: 2000 грн. за 1-ше місце, 1200 грн. за 2-ге місце, 800 грн. за 3-тє місце.

Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатку, на веб-сайті Фундації імені князів-благодійників Острозьких (http://fundraising.org.ua/news/uvaga-konsurs-stipendii-sotsialne-pidpriemnitstvo-ta-rozvitok-gromad), а також надіславши Ваші запитання на e-mail: r.kraplych@gmail.com.

 

miskrada_download     

Умови участі у конкурсі «Соціальне підприємництво та розвиток громад