Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Щодо грантів на проведення журналістських досліджень
25 вересня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

 

Щодо грантів на проведення журналістських досліджень

 

З метою підтримки проведення оригінальних транскордонних журналістських досліджень Фонд ім. Роберта Боша у співпраці з Берлінською школою журналістики надають гранти на дослідження у межах стипендіальної програми “Місцеві журналісти” (далі – Програма).

До участі у даній Програмі запрошуються професійні, штатні і позаштатні журналісти з низки європейських країн (включаючи Україну), що працюють у друкованих, радіо-, теле- та інтернет засобах масової інформації, а також прагнуть до досконалості, безкомпромісності та креативності у проведенні досліджень.

Програма передбачає проведення двох англомовних семінарів у Берліні, на яких учасники матимуть можливість зустрітися із видатними іноземними журналістами та обговорити поточні проблеми у сфері сучасної журналістики.

У рамках Програми передбачається надання грантів у сумі до 5 тис. євро на проведення закордоном детальних досліджень із запропонованої учасником проблеми. Прийом заявок на Програму відбувається двічі на рік з наступними кінцевими термінами: І раунд – до 02 жовтня 2015 року; ІІ раунд – до 26 лютого 2016 року.

Для участі у Програмі необхідно до вищезазначених термінів заповнити он-лайн анкету за посиланням: https://bewerbung.boschstiftung-portal.de/onlinebewerbung/index.jsp.

Детальнішу інформацію щодо даної Програми можна отримати на веб-сайті Фонду ім. Роберта Боша (http://www.bosch-stiftung.de/content/language2/html/index.asp), а також у керівника Програми Єви-Марії МакКормак (e-mail: em.mccormack@berliner-journalisten-schule.de) та координатора Крістіани Кезген (christiane.kaesgen@bosch-stiftung.de).