Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурсу малих грантів від МБФ «УФГЗ» і ВГЦ «Волонтер»
11 вересня 2015;  автор: admin

 ОГОЛОШЕННЯ

Щодо Конкурсу малих грантів від МБФ «УФГЗ» і ВГЦ «Волонтер»

З метою підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення доступу та якості соціальних послуг і з реабілітації потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство, Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” спільно зі Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”, за фінансової підтримки ЄС, оголошують Конкурс малих грантів проекту “Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні” (далі - Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються недержавні громадські об’єднання та благодійні фонди, що мають практичний досвід роботи (не менше 3 років) у сфері профілактики насильства в сім’ї та щодо жінок. Перелік основних тематичних напрямків Конкурсу додається. Тривалість проекту не повинна перевищувати 12 місяців (з 1.10.2015 р. по 31.10.2016 р.), максимальна сума одного гранту становить 350 тис. грн.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 18:00 18 вересня 2015 року надіслати заявку, бюджет (форми додаються) і скан-копії додаткових документів (перелік додається) українською мовою на електронну адресу: grants.ufph@gmail.com (у темі листа вказати: "Конкурс малих грантів, (назва організації-апліканта)").

Детальнішу інформацію щодо даного заходу можна отримати у додатках, на веб- сайті МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” (http://www.healthright.org.ua), а також у координатора проектів Фонду Ірини Семенко (e-mail: iryna.dubinina@healthright.org, тел.: +380 44 278-23-58).

 

miskrada_download     

Інформація щодо умов участі у конкурсі