Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Щодо продовження проведення тренінгів «Active Citizens Ternopil»
08 вересня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо продовження проведення тренінгів «Active Citizens Ternopil»

 

Громадські організації “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” і “Молодіжний центр розвитку “МІСТ” у рамках програми Британської Ради “Активні громадяни” у вересні продовжують організацію тренінгії для ознайомлення громадських активістів з особливостями написання успішних соціальних проектів, реалізація яких здатна покращити життя конкретних місцевих громад, а також з можливістю отримання міні-грантів від Британської Ради на їх реалізацію.

До участі у тренінгах запрошуються активні члени громадських організацій, учнівські та студентські активісти, бізнес-партнери, а також свідомі й небайдужі мешканці територіальних громад області, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери.

Тренінги відбуватимуться систематично, як тільки набиратиметься група з 15 бажаючих, у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою вул.Листопадова, 7 у м.Тернопіль. Зареєструватися на участь у тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів можна отримати у співорганізаторів програми “Активні громадяни” Мартг Томахів (тел.: (096) 655-55-25, e-mail: martusya.kvitka@gmail.com), Мар’яни Гевко ітел.: (096) 506-67-07, e-mail: gevko_m@ukr.net) і Христини Білої (тел.: (098) 491-14-51, e-mail: mcr.mist@gmail.com).