Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурсу грантів німецько-української програми для молодих лідерів неприбуткових організацій
17 серпня 2015;  автор: admin

 

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо конкурсу грантів німецько-української програми для молодих

лідерів неприбуткових організацій

 

Інформуємо про те, що Фонд Східна Європа (далі - ФСЄ) у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. у рамках проекту “Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві” оголошує конкурс на розробку програми з метою посилення зв’язків між громадянським суспільством України та Федеративної Республіки Німеччина та налагодження діалогу й порозуміння в українському суспільстві (далі - Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються спільні партнерські заявки від недержавних неприбуткових організацій України та Німеччини зі статусом юридичної особи, у яких головним заявником виступає українська організація, котра на час подання заявки має організацію-партнера в Німеччині.

Основні тематичні напрямки Конкурсу:

- Налагодження діалогу та порозуміння в українському суспільстві (ключова тема);

- Ознайомлення українських неурядових організацій з німецьким досвідом плюралізму, розвитком демократії та побудови діалогу між різними суспільними групами та поширення таких ідей через засоби масової інформації;

- Розвиток співпраці між молодіжними ініціативами та розбудова молодіжних громадських організацій;

- Реалізація молодіжних проектів: від розробки ідеї, пошуку фінансування до імплементації, поширення результатів та підготовки звітів про роботу;

- Обмін досвідом в сфері розвитку та підтримки громадянського суспільства;

- Посилення зв’язків між громадянським суспільством України та Федеративної Республіки Німеччина.

Максимальний розмір гранту не повинен перевищувати 750 тис. грн., а термін реалізації проекту - 2 місяців.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 02 вересня 2015 року надіслати на електронну адресу oshavarova@eef.org.ua лист з поміткою у темі “Конкурс проектів на проведення тренінгових програм”, який містить наступні документи:

- Аплікаційна заявка (форма додається);

- Орієнтовна програма навчальних заходів;

- Детальний бюджет проекту;

- Резюме ключових виконавців та тренерів;

Лист підтримки від німецької партнерської організації, спільно з якою подається проект.

Детальнішу інформацію щодо даної Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті Фонду Східна Європа (http://www.eef.org.ua/ua/novyny/item/419.html), а також у координатора програм ФСЄ Ольги Шаварової (e-mail: oshavarova@eef.org.ua) і координатора проектів Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. Богдана Андрощука (e-mail: androshchuk@childfund.de).

 

miskrada_download     

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА конкурсу на на розробку спільної німецько-української програми для молодих лідерів неурядових організацій в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві»