Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Програма Академії Interlink «Цифрова журналістика у Східній Європі»
17 червня 2015;  автор: admin

Інформуємо про те, що Академія Interlink з підтримки міжнародного діалогу і журналістики (далі – Академія Interlink) запрошує професійних журналістів з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України до участі у Програмі “Цифрова журналістика для Східної Європи” (далі – Програма).

У рамках даної Програми передбачається проведення трьох стадій навчання: двох аудиторних курсів у Німеччині (Гамбург і Берлін) та он-лайн сесії на веб-сайті Академії, під час яких учасники набудуть сучасних навичок і ґрунтовних знань у сфері цифрової журналістики.

Грантове фінансування у рамках Програми покриває вартість навчання і витрати на проїзд, а під час аудиторних курсів учасники розміщуються у хостелах і готелях за кошти приймаючої сторони, а також забезпечуються відповідним харчуванням.

Для участі у даній Програмі необхідно до 23 червня 2015 року заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://interlink.academy/application-form.

Детальнішу інформацію щодо даної Програми можна отримати у додатках та на веб-сайті Академії Interlink (http://interlink.academy/our-programs/digital-journalism-in-the-eastern-europe).

 

miskrada_download    

Умови участі у Програмі Академії Interlink «Цифрова журналістика для Східної Європи»