Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Щодо проведення тренінгів у рамках Програми Британської Ради «Активні громадяни – Тернопіль»
09 червня 2015;  автор: admin

Інформуємо про те, що громадські організації “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” і “Молодіжний центр розвитку “МІСТ” у рамках програми Британської Ради “Активні громадяни” організовують у м. Тернопіль ряд тренінгів для ознайомлення громадських активістів з особливостями написання успішних соціальних проектів, реалізація яких здатна покращити життя конкретних місцевих громад, а також з можливістю отримання міні-грантів від Британської Ради на їх реалізацію.

До участі у тренінгах запрошуються активні члени громадських організацій, учнівські та студентські активісти, бізнес-партнери, а також свідомі й небайдужі мешканці територіальних громад області, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери.

Тренінги відбудуться 13-14, 19-20 і 26-27 червня у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою вул. Листопадова, 7 у м. Тернопіль. Зареєструватися на участь у тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів можна отримати у додатках, а також у співорганізаторів програми “Активні громадяни” Марти Томахів (тел.: (096) 655-55-25, e-mail: martusya.kvitka@gmail.com), Мар’яни Гевко (тел.: (096) 506-67-07, e-mail: gevko_m@ukr.net) і Христини Білої (тел.: (098) 491-14-51, e-mail: mcr.mist@gmail.com).

 

miskrada_download     

Програма Британської Ради «Активні громадяни»