Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс для ОГС з підтримки довіри та примирення між ВПО і місцевими громадами (ФРБ і ЧФРС)
02 червня 2015;  автор: admin

Інформуємо про те, що Фонд ім. Роберта Боша і Чорноморський фонд регіонального співробітництва (ЧФРС) оголошують конкурс про надання грантів на ініціативи з підтримки неурядовими організаціями довіри і примирення між особами, які постраждали від збройних конфлікті (ВПО), і місцевими громадами.

До участі у даному конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства (ОГС) зі Східної Європи та Південного Кавказу із можливим залученням партнерів з Європейського Союзу.

До розгляду приймаються ініціативи з наступних тематичних напрямків:

- міжрегіональні ініціативи для молоді;

- підходи до покращення громадянської освіти та активності громадян;

- підходи до забезпечення довіри та примирення між ВПО і місцевими громадами, що передбачає передання історичного досвіду молодому поколінню;

- роль ЗМІ у подоланні стереотипів.

Середній розмір гранту становить 23 тис дол. США.

У 2015 році передбачається два кінцеві терміни подання заявок:

- до 04 червня 2015 року (термін реалізації проекту не повинен перевищувати 11 місяців, проект має бути завершеним до червня 2016 року);

- до 01 жовтня 2015 року (термін реалізації проекту не повинен перевищувати 6 місяців, проект має бути завершеним до червня 2016 року).

Для участі у даному конкурсі необхідно до вищезазначеного терміну надіслати заповнену аплікаційну і бюджетну заявки (форми подаються на електронну адресу: confidencebuilding@gmfus.org).

Детальнішу інформацію щодо даною конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті організаторів (http://gurt.org.ua/news/grants/26561).

 

miskrada_download    

Детальніша інформація щодо конкурсу