Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс з відбору ОМС по Проекту «Пряма демократія в дії»
18 травня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс з відбору ОМС по Проекту “Пряма демократія в дії”

Інформуємо про те, що з метою підвищення рівня прозорості, підзвітності органів місцевого самоврядування (ОМС) та залучення громадян до формування і прийняття рішень на місцевому рівні Західноукраїнський ресурсний центр (ЗУРЦ) за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального розвитку (ЧФРС) оголошують конкурс з відбору ОМС для участі у Проекті “Пряма демократія в дії” (далі – Конкурс).

За результатами відбору планується обрати 4 міські ради з усіх областей України, які будуть запрошені до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для ОМС України, а також, у випадку закріплення у регламенті міської ради норми про онлайн інтернет-трансляцію засідань сесії, отримають обладнання для забезпечення такої трансляції.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 29 травня 2015 року надіслати заповнену анкету (додається) разом зі сканованою сторінкою з підписами на електронну адресу office@zurc.org з назвою повідомлення “Пряма демократія в дії”, а також оригінал анкети – на адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка 21, м. Львів, 79008. Про результати конкурсу його учасників буде повідомлено письмово до 20 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та у менеджера проектів Соломії Саврук за тел.: (032) 297-66-24 (e-mail: solomia.savruk@gmail.com), а також на веб-сайті ЗУРЦ (http://zurc.org/uk/novyny/uvaha-konkurs-dlia-miskykh-rad).

 

miskrada_download   

Умови участі у Конкурсі з відбору органів місцевого самоврядування

Анкета Конкурсу з відбору органів місцевого самоврядування для участі у проекті «Пряма демократія в дії»