Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс грантів Проекту ФСЄ і CASE-Україна «Ціна держави»
12 травня 2015;  автор: admin

 ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс грантів Проекту ФСЄ і CASE-Україна Ціна держави

Інформуємо про те, що Фонд Східна Європа (далі – ФСЄ) і CASE-Україна за фінансової підтримки ЄС запрошує організації громадянського суспільства до участі у Проекті “Ціна держави” (далі – Проект), який передбачає проведення адвокаційних кампаній з моніторингу публічних фінансів на національному та місцевому рівнях. Цілі Проекту та види діяльності, які підпадають під фінансування, додаються.

Середній розмір гранту на одну проектну пропозицію становить 150-200 тис. гривень, а частка співфінансування з боку заявника повинна бути не меншою від 10%. Очікувана тривалість проектів має становити до 8 місяців.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку (форма додається) з відповідними документами на електронну адресу konkurs@eef.org.ua до 12 травня 2015 року.

За результатами відбору передбачається надання 1-2 грантів для проектів національного рівня та 5-7 грантів для проектів місцевого рівня. Результати конкурсу будуть оголошені до 15 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати в додатках, а також у менеджера програм ФСЄ Юрія Піскалюка за тел.: +38 (044) 200-38-24/25/26, (e-mail: yuriyp@eef.org.ua).

 

miskrada_download     

Конкурс грантів Проекту ФСЄ і CASE-Україна «Ціна держави» (додатки)