Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс пропозицій по створенню робочих місць для ВПО (ПРООН)
06 квітня 2015;  автор: admin

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс пропозицій по створенню робочих місць для ВПО (ПРООН)

 

З метою виявлення і підтримки ініціатив з організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) на основі співфінансування Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголошує прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для ВПО.

До участі у даному конкурсі запрошуються місцеві органи влади і самоврядування, підприємства, організації та установи усіх форм власності та господарювання, а також фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності.

У рамках конкурсу підтримуватимуться наступні пропозиції:

- створення постійних робочих місць (не менше 12 місяців);

- створення тимчасових робочих місць (від 60 до 180 робочих днів);

- організація тимчасової зайнятості на громадських роботах (від 60 до 180 робочих днів), що має здійснюватися відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №175 (додається).

Розмір фінансування проектних пропозицій визначатиметься в індивідуальному порядку залежно від конкретних умов, проте частка заявника не повинна бути меншою 33%.

Для участі у даному конкурсі необхідно до 09 квітня 2015 року надіслати заповнену попередню пропозицію у двох форматах PDF (з підписом і печаткою) та Word (форма додається) на електронну адресу: oleksandra.tselishcheva@undp.org.

Рішення про надання співфінансування приймається ПРООН з урахуванням дотримання низки критеріїв (додаються) і за результатами порівняльної оцінки пропозицій.

З детальнішою інформацією щодо даного конкурсу можна ознайомитися у додатках та звернувшись до координатора програми Олександри Целішевої за тел.: +38 050 664-06-16 (е-mail: oleksandra.tselishcheva@undp.org).


miskrada_download    

Умови участі у конкурсі Програми розвитку ООН в Україні

Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №175