Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Грантовий конкурс Представництва ЄС в Україні (за механізмом ЄІДПЛ)
31 березня 2015;  автор: admin

Представництво Європейського Союзу в Україні за допомогою механізму Європейського інструменту з питань демократії та прав людини (ЄІДПЛ) з метою надання оперативної підтримки ініціативам громадянського суспільства щодо розвитку і консолідації демократії та верховенства права і посилення поваги до усіх прав і свобод людини в Україні оголошує грантовий конкурс “Підтримка громадянського суспільства у сфері прав людини та демократизації в Україні” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (далі – ОГС), які відповідають певним критеріям.

У рамках загальної мети програми ЄІДПЛ проектні пропозиції повинні відповідати наступним конкретним цілям:

- посилення участі ОГС у формуванні політики у сфері прав людини в Україні;

- захист та посилення ролі правозахисників;

- сприяння утвердженню ґендерної рівності та захисту прав жінок;

- підтримка та посилення залучення ОГС до ширших програм реабілітації та реінтеграції осіб, які постраждали у ході поточного конфлікту в Україні.

Фінансування надається у сумі від 50 до 300 тисяч євро на проект, 50-95% від загальної суми якого має складати грант Представництва ЄС. Запланована тривалість проекту повинна становити від 12 до 36 місяців.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно до 06 квітня 2015 року надіслати вираження зацікавленості англійською мовою (форма додається) на електронну адресу: DELEGATION-UKRAINE-EIDHR-2015@eeas.europa.eu.

Про результати розгляду виражень зацікавленості кожен заявник буде повідомлений електронною поштою до кінця квітня 2015 року.

З детальнішою інформацією щодо даного Конкурсу можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті Представництво Європейського Союзу в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/press_corner/all_news/news/2015/2015_03_06_en.htm).

 

miskrada_download    

Критерії оцінки проектних пропозицій на грантовий конкурс

Критерії прийнятності заявників на участь у грантовому конкурсі