Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс партнерів проекту Британської Ради «Активні громадяни»
19 березня 2015;  автор: admin

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми «Активні громадяни» на 2015-2016 роки у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, молодіжні та інші об’єднання, які відповідають низці критеріїв (додаються). Заявки від фізичних осіб не розглядаються.

Проект передбачає відбір партнерів для проведення майстер-класів, участі у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів. Партнери шляхом організації тренінгів у локальних громадах повинні сприяти у розробці й упровадженні проектів соціальної дії, спрямованих на покращення життя громади.

Британська Рада надаватиме часткове фінансування обраних проектів, основним пріоритетним напрямком яких є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, а також побудова відносин між людьми на засадах рівності й рівних можливостей та поваги до різноманіття.

Для участі у даному Конкурсі необхідно надіслати відповідну заявку (додається) на електронну адресу Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua до 22 березня 2015 року. Підтвердження участі у проекті будуть надіслані обраним учасникам до 03 квітня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті Британської Ради (http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2015), а також у менеджера проекту Віталія Тихоновича за тел: +38 (044) 490-56-00 (e-mail: Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua).