Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс пілотних проектів ГЕФ і ЮНІДО
04 березня 2015;  автор: admin

Глобальним Екологічним Фондом (ГЕФ) та Агентством ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) оголошено другий етап конкурсу пілотних проектів з упровадження енергоефективних заходів та використання відновлюваних джерел енергії (далі – Конкурс) у рамках Проекту “Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні” (далі – Проект).

До участі у даному Конкурсі запрошуються підприємства агро-харчової та суміжних галузей, які у своїй діяльності приділяють велику увагу питанням енергозбереження, енергоефективності та поширенню використання відновлюваних джерел енергії.

Зацікавлені підприємства повинні надіслати заповнену анкету (додається) на електронні адреси: I.Kyrylchuk@unido.org та ihorkyrylchuk@ukr.net не пізніше 15 березня 2015 року.

За результатами Конкурсу буде відібрано 15 пілотних проектів-переможців, які отримають підтримку у підготовці відповідних бізнес-планів та сприяння у залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатку та на веб-сайті Проекту (http://www.reee.org.ua), а також у національного координатора проекту Ігоря Кирильчука за тел:+38 (050) 330-42-64 (e-mail: I.Kyrylchuk@unido.org). Крім того, зі зразками реалізовуваних проектів можна ознайомитися на веб-сайті Проекту у розділі “Пілотні проекти”.