Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Конкурс грантів «Розвиток волонтерського руху» від МБФ «Гарних справ»
04 березня 2015;  автор: admin

Міжнародний благодійний фонд «Гарних справ» у рамках роботи Центру соціальних ініціатив «Робимо світ кращим» оголошує конкурс грантів на кращу соціальну ініціативу за тематичним напрямком «Розвиток волонтерського руху».

Метою конкурсу грантів є розвиток волонтерського руху в Україні, формування позитивного ставлення до нього та популяризація волонтерської діяльності у різних напрямках.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються волонтери, що мають приналежність до громадської організації, благодійного фонду чи державної структури.

Соціальна ініціатива, яка направляється на конкурс, повинна проводитися у формі флеш-мобу, соціальної реклами, фото-виставки, майстер-класу чи масового заходу.

Для участі у даному конкурсі грантів необхідно до 15 березня 2015 року надіслати заповнену форму (додається) на електронну адресу: info@good-deeds.ua з позначкою у темі листа «соціальна ініціатива». За результатами відбору (критерії оцінки додаються) буде визначено переможців конкурсу, які отримають фінансування у розмірі до 5 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках і за телефоном Міжнародного благодійного фонду «Гарних справ»: +38(044)360-08-75, або на веб-сайті Фонду (http://good-deeds.ua).