Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Інформація щодо програми малих грантів для велосипедних активістів на 2015-2017 роки
23 грудня 2014;  автор: admin

B рамках проекту Європейського Союзу «Розвиток вело транспорту задля добробуту громад» громадські організації «Центр соціальних та ділових ініціатив» (м. Яремче) та «Асоціація велосипедистів Києва» оголосили про початок реалізації Програми малих грантів для велосипедних активістів на 2015-2017 роки.

Метою Програми є посилення організаційної спроможності місцевих громадських організацій та груп активістів, а також активізація їхнього діалогу з місцевими владами стосовно популяризації велосипедів як міського транспорту.

До участі у першому грантовому конкурсі Програми на 2015 рік запрошуються молоді організації та місцеві ініціативні групи, що займаються популяризацією велосипедного транспорту.

Основними тематичними напрямками конкурсу є:

1) адвокація і розробка міських програм розвитку вело транспорту, стратегій, мастер-планів та інших стратегічних документів;

2) аналіз транспортних видатків місцевих бюджетів та ініціювання громадських дискусій на цю тему;

3) моніторинг і висвітлення реалізації місцевими владами раніше розроблених велосипедних програм і проектів;

4) промоція велосипедів для щоденного вжитку мешканцями міста, в тому числі через роботу із засобами масової інформації.

Гранти надаються у сумі від 15 000 до 50 000 гривень на проект тривалістю 3-9 місяців. Потенційний період реалізації проектів: 1 березня – 30 листопада 2015 року.

Для участі у грантовому конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку за допомогою онлайн форми (https://docs.google.com/forms/d/liscvoopcIEqMy6SWsoLzold_nQousmdqBml5P TmmqkIE/viewf orm) на електронну адресу grants@velotransport.info до 10 січня 2015 року.