Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання міського голови Сергія Надал з Різдвом вірянам римо-католицької церкви
25 грудня 2017;  автор: admin

Шановні прихожани Римо-Католицької церкви! Друзі!

Від імені Тернопільської громади прийміть вітання з нагоди Різдва Христового!

Сьогодні радісна звістка про народження Ісуса осяяла ваші оселі, зігріла серця та подарувала надію на світле майбутнє. З братерською відрадою дозвольте розділити із вами це свято.

Різдво є символом надзвичайної любові та милості Всевишнього до людства, адже Він послав сина свого, щоб ми могли спастися та отримати життя вічне. Тож і нам в цей день, як ніколи, слід проявляти любов до ближнього свого. Необхідно зуміти знайти в собі сили для прощення і , не менш важливо, бути вдячними – людям, які словом чи ділом допомогли нам, були поруч, коли ми відчували в них потребу. А головне – бути вдячним Всевишньому за Його надзвичайний дарунок – за посланого нам Ісуса.

На Різдво є звичай обмінюватися подарунками. Тож нехай цими дарами один одному будуть любов та довіра, розуміння та прийняття, повага та турбота. Хай кожне серце наповниться світлом віри, а думки навернуться до осмислення величі Господньої та його безмежної милості.

Дуже важливо, що цього року Різдво римо-католицького обряду визнане на державному рівні. Це ознака того, що в нашому суспільстві панує братерство, толерантність та взаєморозуміння.

У світлий день Різдва Христового бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та достатку. Нехай до кожної оселі увійдуть мир і благодать. А Божа ласка і благословення хай будуть вам надійним оберегом кожного дня і у кожній справі!

Христос рождається! Славімо його!

 

 

З повагою, міський голова Тернополя                                                                   Сергій Надал