Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання міського голови Сергія Надала з Днем святої та праведної Анни та храмовим празником Архикатедрального собору
22 грудня 2017;  автор: admin

Дорога тернопільська громадо, парафіяни Архикатедрального собору!

Вельмишановний владико, духовенство!

Сьогодні, 22 грудня відзначаємо в Тернополі два символічні свята.

День святої та праведної Анни, яка народила Марію – матір Господа нашого Ісуса Христа, є символом того, що за мережею смутку завжди приходить день радості та справдження надій. Адже після десятиліть очікувань, Господь проявив свою любов й благословив Анну та її чоловікова щасливим батьківством. Тож, і кожен із нас має бути певен: міцна віра та благі наміри будуть оцінені Господом, а щира молитва буде завжди Ним почута. Тому, приходьмо зі своїми потребами до Всевишнього, уповаймо, на його ласку і будемо почуті. При цьому пам’ятаймо про християнський обов’язок дякувати Господу та прославляти його не тільки словом, але і ділами нашими.

Особливим є сьогоднішній день для парафіяльної спільноти Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці. Храмовий празник - це нагода усім разом подякувати Богові за ласки та щедроти, одержані протягом року що минає.

Тернопільська Катедра для багатьох є місцем розради та підтримки, духовного оновлення. Тому я щиро дякую Владиці, отцю-настоятелю і священикам за їхнє віддане служіння та співпрацю з громадою міста! За їхні палкі серця, які завжди відкриті до потреб прихожан. За підтримку в турботах та печалях, за розділену радість щасливих подій, за мудрі настанови, що вчать жити за Господніми заповідями.

Для громади Тернополя Архикатедральний собор є місцем спілкування із Всевишнім. Водночас саме тут беруть свої витоки важливі для міста ініціативи, відбуваються події, що сприяють духовному та культурному поступу, проводяться численні благодійні акції, які доводять добросердечність та благородність тернополян.

Тож щиро вітаю кожного із цими святами! Бажаю довгих та щасливих років життя, міцного здоров’я. Нехай зійдуть на кожну родину Божі щедроти та благословення!

 

Міський голова Тернополя                                                                          Сергій Надал