Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання міського голови Сергія Надала з Днем св.Миколая
19 грудня 2017;  автор: admin

Дорогі діти! Шановні дорослі! Тернополяни!

Щиро вітаю вас із Днем св. Миколая!

Християнські традиції спонукають нас сьогодні бути особливо уважними до тих, хто в у скрутній ситуації, чия доля не є легкою. Тож проявімо милосердя і благородність за прикладом св.Миколая, допомагаючи тим, хто потребує нашої підтримки.

Водночас, це свято вчить нас пам`ятати, що гідні вчинки та світлі помисли цінуються Господом, який спостерігає за нами щодня. За підсумками року кожен із нас отримає свою винагороду. Я щиро вірю, що добрих справ, здійснених нашою громадою, є досить багато.

Знаю, що тернополяни щирі, чуйні та великодушні люди. І ці чесноти кожного із вас обов`язково будуть оцінені. Тож нехай у серцях ваших продовжує горіти вогонь щедрості та доброти, думки будуть сповнені мудрістю, а намірами керує благородність.

Вірю, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця всіх дітей та дорослих. Нехай він дарує здоров’я й щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас протягом усього життя.

У день цього християнського свята щиро бажаю кожному із вас міцного здоров’я, родинної злагоди, добробуту в домівках та успіху в ділах!

Зі святом!

 

Міський голова Тернополя                                                                                  Сергій Надал