Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня 2017;  автор: admin

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, українці!

Сьогодні в Україні день пам’яті - вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми згадуємо та вшановуємо живих ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи та молимося за полеглих у боротьбі з мирним атомом.

У далекому 1986 році Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали біженцями.

Але ці втрати були б набагато більшими, якби не мужність та героїзм ліквідаторів: пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на станції.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Вони виграли свою війну з мирними атомом і на завжди залишилися Героями. Вони врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі.

Слава героям чорнобильцям. Мир душам тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня!

 

Міський голова Тернополя                                                                                     Сергій Надал