Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Сергій Надал привітав учасників міжнародного джазового фестивалю «JazzBez»
03 грудня 2017;  автор: admin

XII раз на початку грудня у Тернополі відбувається міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez», на який приїжджають виконавці з різних країн. Цього року до міста завітали колективи з Америки, Німеччини, Данії, Польщі та України.

 «Вітаю усіх з проведенням у Тернополі міжнародного джазового фестивалю «JazzBez», адже це та подія, яка стала у місті традиційною та довгоочікуваною. Цей фестиваль є актуальним у наш час, оскільки дуже символічно, що саме музика стає спільною мовою, яка об’єднує усі країни, зокрема й організаторів та засновників фестивалю – Польщу та Україну», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Довідка. «JazzBez» - міжнародний джазовий фестиваль, який одночасно проходить в українських містах Києві, Сумах, Тернополі, Луцьку, Рівному, Ужгороді та у польських містах Варшаві, Вроцлаві, Перемишлі, Любліні та Білостоку. Протягом 10 днів під час фестивалю відбудеться 87 концертів,  у яких візьмуть участь понад 60 музикантів.

У Тернополі організаторами «JazzBez» є мистецьке об’єднання «Коза», музичний центр «Бастер» та Тернопільська міська рада.