Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
З нагоди Міжнародного дня інваліда очільник Тернополя зустрівся з тернополянами з обмеженими можливостями
02 грудня 2017;  автор: admin

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. З людьми з обмеженими можливостями, на долю яких випали нелегкі випробування, поспілкувався міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя зазначив, що результатом спільної роботи органів місцевої влади, підприємців та громадських організацій у місті є поступове впровадження європейських стандартів життя для цієї категорії громадян, їх інтеграція у сучасне суспільство.

«Практика показує, що люди з обмеженими фізичними можливостями стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, - каже міський голова. - Ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Не тільки у цей день, а й протягом цілого року ми зобов’язані не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності плани та задуми».