Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання Сергія Надала співробітникам та ветеранам прокуратури
01 грудня 2017;  автор: admin

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника прокуратури! Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу – такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

За усіма вашими словами і вчинками – утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який ви обрали. Особливо важливою є ваша робота зараз, коли в Україні відбуваються реформи правоохоронної системи і ми наближаємося до кращих зразків справжньої європейської правової держави. Україна вірить у ваш професіоналізм, компетентність і непохитну позицію щодо охорони закону.

З нагоди професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сумлінного виконання службових обов’язків на благо народу та держави! Від імені тернопільської громади висловлюю вам повагу і вдячність за роботу!

 

З повагою,

міський голова Тернополя                                                                                     Сергій Надал