Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання міського голови Сергія Надала з Днем художника
08 жовтня 2017;  автор: admin

Щорічно у другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають українські художники, митці та усі, хто долучається до розвитку українського образотворчого мистецтва, популяризують його в Україні та світі.

Мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, яка ідентифікує країну та її громадян серед культурного різноманіття. І дуже приємно, що високий професійний рівень художників з Тернопільщини приносять їм здобутки та визнання. Одним з найяскравіших представників Тернопільщини є український живописець, який потрапив до списку «100 геніїв сучасності», Іван Марчук. Імена інших відомих художників з Тернопільщини з кожною новою картиною чи виставкою здобувають своє заслужене місце у найкращих музеях країни та світу, у списках переможців відомих  мистецьких конкурсів.

Шановні художники! Від імені Тернопільської міської ради та громади міста бажаю, щоб Господь завжди беріг вас на професійній та життєвій дорозі. Продовжуйте малювати неповторні полотна та вносити яскраві барви в життя країни! Достатку вам, сімейного затишку, успіхів та благополуччя!

 

З повагою,

міський голова Тернополя                                                                         Сергій Надал